Imieniny : Bernarda Samuela
Niedziela, 20 Sierpień 2017
 

Samorząd gminy - Rada Gminy


Rada Gminy Sosnowica VII Kadencji 2014 – 2018 roku

Przewodniczący
Stanisław Bancerz  / Miejscowość: Sosnowica
 
Wiceprzewodniczący
Marta Matejuk / Miejscowość Nowy Orzechów
 
Członkowie:
Andrzej Głażewski / Miejscowość Zienki

Bronisława Katarzyna Grzywaczewska / Miejscowość Sosnowica
 
Bogdan Grzywaczewski / Miejscowość Turno
 
Marcin Grzywaczewski / Miejscowość Pieszowola
 
Robert Grzywaczewski / Miejscowość: Pieszowola
 
Edyta Kowaluk / Miejscowość Nowy Orzechów
 
Barbara Krygier / Miejscowość Górki
 
Piotr Mołda / Miejscowość Zienki
 
Jan Stawarski / Miejscowość Lejno - Mandat wygaszono Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Białej Podlaskiej z dnia 8 maja 2017r
 
Marian Antoni Szuptarski / Miejscowość Stary Orzechów
 
Krystyna Wiązowska / Miejscowość Sosnowica
 
Andrzej Zarczuk / Miejscowość Kropiwki
 
Alina Zawadzka / Miejscowość Sosnowica
 
 

Komisja rewizyjna:

  1. Jan Stawarski - Przewodniczący
  2. Marian Szuptarski - Członek
  3. Marcin Grzywaczewski - Członek
  4. Andrzej Głażewski - Członek
  5. Barbara Krygier - Członek

 od dnia 2017-04-28 Komisja Rewizyjna w składzie:

  1. Barbara Krygier - Przewodnicząca
  2. Marian Szuptarski - Członek
  3. Marcin Grzywaczewski - Członek
  4. Andrzej Głażewski - Członek
  5. Piotr Mołda - Członek

Komisja Budżetu i Finansów:

  1. Alina Zawadzka - Przewodniczący
  2. Edyta Kowalu - Członek
  3. Andrzej Zarczuk - Członek
  4. Barbara Krygier - Członek

 

Komisja Rolnictwa, gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska:

  1. Andrzej Zarczuk - Przewodniczący
  2. Piotr Mołda - Członek
  3. Andrzej Głażewski - Członek
  4. Robert Grzywaczewski - Członek

 

Komisja Zdrowia, Kultury i Oświaty:

  1. Krystyna Wiązowska - Przewodniczący
  2. Marta Matejuk - Członek
  3. Bogdan Grzywaczewski - Członek
  4. Edyta Kowaluk - Członek
 
    

Rada Gminy Sosnowica VI Kadencji 2010 – 2014 roku


Przewodniczący
Bancerz Stanisław  / Miejscowość: Sosnowica
Dyżury: od poniedziałku - do czwartku w godzinach 1500 - 1530

           ostatnia środa miesiąca w godzinach 900 - 1530

Wiceprzewodniczący
Andrzej Głażewski / Miejscowość: Zienki

Członkowie: 

Bronisław Gackowski / Miejscowość: Nowy Orzechów

Marek Grzeszczuk / Miejscowość: Zienki

Bronisława Katarzyna Grzywaczewska / Miejscowość: Sosnowica

Robert Grzywaczewski / Miejscowość: Pieszowola

Czesław Józef Kalita / Miejscowość: Turno

Stanisław Kasprzyk / Miejscowość: Sosnowica

Łukasz Henryk Kowaluk / Miejscowość: Nowy Orzechów

Barbara Janina Krygier / Miejscowość: Górki

Jacek Mitruk / Miejscowość: Izabelin

Marian Antoni Szubtarski / Miejscowość: Stary Orzechów

Marzena Anna Szymańczuk / Miejscowość: Lejno

Krystyna Wiązowska / Miejscowość: Sosnowica

Alina Teresa Zawadzka / Miejscowość: Sosnowica

  

Komisja Rewizyjna:

  •  Marian Szuptarski - przewodniczący
  • Bronisław Gackowski - członek
  • Marek Grzeszczuk - członek
  • Czesław Kalita - członek
  • Barbara Krygier - członek

  

Komisja Budżetu i Finansów

  •  Alina Zawadzka - przewodniczący
  • Robert Grzywaczewski - członek
  • Łukasz Kowaluk - członek
  • Krystyna Wiązowska - członek

  

Komisja Rolnictwa, Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska

  • Robert Grzywaczewski - przewodniczący
  • Bronisław Gackowski - członek
  • Czesław Kalita - członek
  • Jacek Mitruk - członek

  

Komisja Zdrowia, Kultury i Oświaty

  •  Krystyna Wiązowska - przewodniczący
  • Łukasz Kowaluk - członek
  • Barbara Krygier - członek
  • Alina Zawadzka - członek

 

    

 

Rada Gminy Sosnowica V Kadencji 2006 – 2010 roku


Przewodnicząca
Bronisława Katarzyna Grzywaczewska / Miejscowość: Sosnowica 
 
Wiceprzewodniczący
Antoni Niezabitowski / Miejscowość: Pieszowola

 

Członkowie:

    • Marek Stanisław Chibowski / Miejscowość: Pieszowola 
    • Bronisława Chomiuk / Miejscowość: Górki 
    • Mirosław Marian Dawidek / Miejscowość: Sosnowica 
    • Urszula Maria Hołowińska / Miejscowość: Nowy Orzechów
    • Jarosław Kostecki / Miejscowość: Zienki
    • Bożena Marianna Lędźwa / Miejscowość: Turno
    • Maria Majewska / Miejscowość: Bohutyn
    • Robert Matejuk / Miejscowość: Nowy Orzechów
    • Krzysztof Waldemar Siwik / Miejscowość: Sosnowica
    • Krzysztof Szeliga / Miejscowość: Zienki
    • Marian Antoni Szuptarski / Miejscowość: Stary Orzechów
    • Marzena Anna Szymańczuk / Miejscowość: Lejno
    • Krzysztof Tyszczuk / Miejscowość: Sosnowica

Strona korzysta z plików cookies. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania tego rodzaju plików. Więcej informacji o cookie znajdziesz tutaj: privacy policy.

Akceptuje pliki cookie z tej strony
EU Cookie Directive Module Information